Süper Loto sonuçları! 23 Aralık Perşembe Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto bugün kazanan numaralar neler?

Süper Loto Sonuçları için araştırmalar devam ediyor. 23 Aralık Süper Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 23 Aralık 2021 Süper Loto sonuçları canlı takip sayfası! 23 Aralık Milli Piyango Online Süper Loto sonuçları açıklandı! Yenilenen Süper Loto kuralları neler? Süper Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? 23 Aralık Süper Loto sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

23 ARALIK SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

23 Aralık Süper Loto sonuçları açıklandı.

23 Aralık Süper Loto kazanan numaralar : 27 – 41- 44 – 51 – 55 – 59

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı istemeyenler kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyebilir, terminal böylelikle rastgele 6 numara seçer. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturulabilir. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Tercihe göre arkadaşlarla Ortak Bilet satın alınabiliyor. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulaması ya da en yakın satış noktasını kullanabilirsin. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Gündem

, , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *