Ortalığı karıştıran diyalog! Hakem Zorbay Küçük’ten Galatasaraylı futbolculara skandal sözler

Süper Lig‘de Galatasaray ile Medipol Başakşehir arasında oynanan ve 1-1 sona eren karşılaşmanın ardından Galatasaraylı futbolcular, hakem Zorbay Küçük’le sözlü tartışma yaşadı.

“NE YAPACAKSIN, AYAKKABI MI FIRLATACAKSIN BANA?”

Karşılaşmanın ardından Galatasaray Yardımcı Antrenörü Necati Ateş yaptığı açıklamada, Zorbay Küçük’ün sarı-kırmızılı futbolculara “Go lan”, Kerem Aktürkoğlu’na ise “Yalancı” dediğini belirtti. Öte yandan Küçük’ün Arda Turan’ın tepkisi üzerine, “Ne yapacaksın, ayakkabı mı atacaksın bana?” sözlerini kullandığı öne sürüldü.

Necati Ateş’in konuya ilişkin açıklamaları şöyle:

“ARKASINDA NASIL BİR GÜÇ VARSA BU KADAR RAHAT KONUŞUYOR”

“Berkan’ın bıraktığı yerden devam edeyim. Oyuncumuz çok konuşamadı. Hem 4. hakemle, hem de Zorbay diyeceğim ona. Hakem demeyeceğim. Geldi Kerem bana ‘Lan’ kelimesini kullandı dedi, ‘Gidin lan buradan’ demiş. Galatasaraylı futbolcusu bir şey derse sarı gösterirsin, ileri giderse kırmızı dersin. Sen Galatasaray oyuncusuna bunu diyemezsin. Arkasında nasıl bir güç varsa bu kadar rahat konuşuyor.

“SEN GALATASARAY OYUNCUSUNA ‘YALANCI’ DİYEMEZSİN”

Sarı kart yarın mı göstereceksin diyoruz, bir gün onu da gösteririz diyor. Oyuncu bir pozisyondan çıkmıştır, koşmuştur, nabzı 220 olmuştur. Ben nasıl böyle dersin dedim, ‘Senin oyuncun yalancı’ dedi. Sen Galatasaray oyuncusuna ‘yalancı’ diyemezsin. Niye bu kadar öne çıkmak için çaba sarf ediyorsunuz, anlamıyorum. Ciddi sıkıntımız var. Nasıl olacak bilemiyorum. Bir sonrakine kırmızı çıkaracağım diyor. Hak ediyorsa göster, niye göstermiyorsan. Bir sonrakine kırmızı gösteririm falan. Sürekli tahrik ediyor, başka noktaya getiriyor. Her maçtan sonra hakem konuşuyoruz, oyunu bir türlü konuşamıyoruz. Buna izin vermiyorlar.” ifadelerini kullandı.

Spor Haberleri

, , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *