Mahkum 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mahkum dizisi 3. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? 3. bölümde neler olacak?

Mahkum, MF Yapım imzalı, Aralık 2021’de FOX’ta yayımlanmaya başlayacak olan aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Peki, Mahkum 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mahkum dizisi 3. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? 3. bölümde neler olacak?

MAHKUM DİZİSİ 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mahkum dizisinin 3. bölüm fragmanı 1. bölümle birlikte yayınlandı. Yani dizinin ilk bölümü bugün Salı ve 3. bölümü 2 gün sonra Perşembe ekranlara gelecek. İlk 2 bölümünün tanıtımı yayınlandı.

Mahkum dizisi 3. bölüm fragmanı henüz çıkmadı. Bugünkü 2. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanının çıkması bekleniyor.

MAHKUM DİZİSİ 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

MAHKUM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir yandan kederli halde ailesinin yasını tutan Fırat, bir yandan da o güne kadar içeri attırdığı mahkumların önüne yem olma tehlikesindedir. Tüm Türkiye tarafından cani ilan edilen Fırat’a, kendisi bile güvenmiyordur. Fırat ailesinin katili olup olmadığını hatırlamaya çalışırken, koca ülkede onun suçsuzluğuna o güne kadar hep terslediği Cemre inanır sadece ve avukatı olmayı teklif eder.

Yeni hayatına ve kimliğine iyiden iyiye alışan Barış ise Savaş’ın bıraktığı yerden işleri devam ettirmeye çalışır. Ancak bu yeni hayatın bilinmezlikleri onu da zorlayacaktır. Her şey yoluna koyduğunu düşündüğü anda ise beklenmedik bir telefonla sarsılır. Yoksa en büyük düşmanı Fırat Bulut, geçmişi hatırlamaya mı başlamıştır?

MAHKUM DİZİSİ KONUSU NE?

İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur. Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

MAHKUM OYUNCULARI KİMLER?

Onur Tuna : Savcı Fırat Bulut

Elçin Sangu

İsmail Hacıoğlu : Savaş Yesari/Barış Yesari

Seray Kaya

Melike İpek Yalova : Büge

Hayal Köseoğlu : Sasha

Hakan Karsak

Gündem

, , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *