GTA Online: The Contract güncellemesi yayınlandı: İşte yenilikler!

Rockstar Games, GTA 6’nın çıkışını görünüşe göre bir süre daha çıkarmayacak gibi görünüyor çünkü GTA Online’a hala yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Oyuncular GTA 5 Online’a daha ne kadar içerik getirebilirler diye düşünürken Rockstar Games durmadan yeni içerikler almaya devam ediyor.

GTA Online’a gelen yeni güncelleme ile 7 adet yeni araç eklenecek ve yeni araçların yanı sıra birçok yeni görevler oyuncuları bekliyor. GTA Online’a gelen bu yeni güncelleme ile milyonlarca dolar harcanacak gibi görünüyor. İşte GTA Online: The Contract güncellemesi içerikleri…

YENİ ŞİRKET EKLENİYOR

F. Clinton & Partner’daki ortaklık yatırımınızın bir parçası olarak, son teknoloji özel çözümler Ajansına uygun, çok katlı, son teknoloji ürünü yeni bir ofis alanı edineceksiniz. Mülk, ekip için ofis alanı ve araç depolama için özel bir alt seviye içerir. Cephaneliğinize hizmet etmek için bir Cephanelik ve müşteriler için sözleşmeleri tamamlamak için ideal olan yeni bir dizi değişiklik açan bir Araç Atölyesi ile daha fazla değişiklik ekleyebilirsiniz .

YENİ SİLAHLAR

Sözleşmede , her biri Franklin’in kariyeri boyunca edindiği değerli bir araç olan üç yeni silah var. Ağır Tüfek Ammu-Nation’da satın alma mevcuttur ve indirimli olarak sizin Ajansı’nın Cephanelik dan değiştirin. Buna ek olarak Stun Gun ve Kompakt EMP Fırlatıcı’da eklendi.

GTA ONLINE THE CONTRACT’A EKLENEN YENİ ARAÇLAR

  • Lampadati Cinquemila: $1,740,000
  • Dewbauchee Champion: $2,246,250 – $2,995,000
  • Pfister Astron: $1,580,000
  • Pegassi Ignus: $2,765,000
  • Enus Deity: $1,383,750 – $1,845,000
  • Enus Jubilee: $1,237,500 – $1,650,000
  • Bravado Buffalo STX: $1,612,500 – $2,150,000

YENİ RADYO: MOTOMAMI

Sokaklarda dolaşırken, ROSALÍA ve Arca’nın ev sahipliği yaptığı yeni radyo istasyonu MOTOMAMI Los Santos’u dinleyin – bachata’dan elektroya ve çok daha fazlasına müzik yelpazesinin her yerinden parçalar pompalayın. Juicy J ve Mike Dean, Pusha T, Dom Kennedy, Mozzy ve daha fazlası gibi sanatçılardan özel yeni parçalar da dahil olmak üzere, yeni müzik Radio Los Santos ve West Coast Classics’in yayın dalgalarına çarpıyor.

YENİ KIYAFETLER EKLENDİ

Yeni ceketler, kazaklar ve kapüşonlular, beyzbol şapkaları, dövmeler ve berberde yeni yüz boyaları ve saç modelleri dahil yüzlerce yeni sokak giyimi ve aksesuarı var. Ayrıca, şu andan 22 Aralık arasında herhangi bir zamanda Record A Studios’u ziyaret eden oyuncular Westside Fitted Cap’i ücretsiz olarak alacaklar.

OYUN İÇERİSİNDE DAHA AZ TELEFON ÇAĞRISI GELECEK

Bugünkü sürüm, GTA Online için birkaç başka olumlu değişiklik getiriyor. Oyuncular artık daha az telefon görüşmesi ve onları yeni oyuna katılmaya davet eden metinler alacaklar. Artık oyuncular, oyunu incelemek ve seçmek için Duraklat menüsündeki haritayı kullanabilir. Daha fazla ayrıntı görmek ve kişinin bu içeriğe girişini tetiklemek için haritadaki herhangi bir kişi işaretini vurgulayın.

BU HAFTAYA ÖZEL BİRÇOK ETKİNLİK YER ALIYOR

The Contract’a eklenen tüm yeniliklerin yanı sıra, GTA Online’da haftalık etkinlik bonusları ve indirimlerinden de yararlanabilirsiniz. En son ödülleri ve yarışmaları görmek için Lucky Wheel ve LS Car Meet’i ziyaret edin, Transform Races , Weed Killer ve Welcoming Party’de 2X GTA$ ve RP kazanın . Ayrıca, bu hafta GTA Online oynayan herkes, LS’nin uzun süredir devam eden hip-hop radyo istasyonunun mirasını kutlamak için ücretsiz olarak Los Santos Tee Radyosunu alacak.

200 BİN DOLAR BONUS KAZANIN

Dr. Dre’nin Sözleşmesindeki görevlerin her birini tamamlarken, değişen miktarlarda ilk kez tamamlama nakit ikramiyelerine dikkat edin. Ayrıca, 22 Aralık’a kadar üç Security Contracts tamamlandıktan sonraki 72 saat içinde bir kerelik 200 bin GTA$’lık düzenli bir bonus kazandıracak.

Son Dakika Haberleri

, , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *