Dünya Hali canlı izle! TRT 1 Dünya Hali 19. yeni bölüm canlı izle! Dünya Hali yeni bölümde neler olacak?

Dünya Hali, Neden Film imzalı, Türk yapımı absürt komedi ve drama türündeki televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Caner Şahin ve Pelin Abay yer almaktadır. Dünya Hali canlı izle! TRT 1 Dünya Hali 19. yeni bölüm canlı izle! Dünya Hali yeni bölümde neler olacak?

DÜNYA HALİ CANLI İZLE!

DÜNYA HALİ KONUSU NE?

Çok sevdiğiniz bir aile büyüğünüzün ölmeden önceki son isteği “erken kalkan, eskinin kıymetini bilen ve bal porsuğuna benzeyen bir kızla evlen” olursa ne yaparsınız? Bu kendine has vasiyetin ilginç yolculuğu Dünya Hali dizisinde cevap buluyor.

Konusunu hayatın en temel yerlerinden biri olan ilişkilerden alan Dünya Hali, şehirde yaşayan sıradan bir insanın günlük yaşantısını çok farklı bir mizah anlayışı ile ekran karşısına taşıyor. Absürt yaklaşım tarzıyla günlük yaşantının içerisindeki basit olayları ve çelişkileri eğlenceli bir üslupla işliyor.

Hayatı boyunca doğru bildiğinden şaşmayan, tam da bu yüzden içinde yaşadığı “modern” hayatla zaman zaman çelişen bir delikanlının yani Sinan’ın (Caner Şahin), anket yaparken tesadüfen karşılaştığı bir kadına (Pelin Abay) aşık olduktan sonra hayatında yaşayacağı değişimlere tanık olacağız.

İyiliği ve dürüstlüğü hayatının her alanında ön planda tutan Sinan’ın şartlar ne olursa olsun değerlerine sadık kalmaya çalışırken yaşadığı ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor. Başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay ve Tolga Tekin’in paylaştığı dizi, alışılagelen dizi anlatımlarının klasik yapısını bozarak izleyiciye çok farklı bir eğlence vaat ediyor.

Ekranlara yeni bir soluk getirecek olan TRT 1’in yeni dizisi Dünya Hali’nde, Ozan Çelik, Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Şehsuvar Aktaş gibi birçok yetenekli isim yer alıyor.

DÜNYA HALİ OYUNCULARI KİMLER?

Sinan Yıldız – Caner Şahin (1-)

Kıvılcım Uğurlu – Pelin Abay (1-)

Güven Güven – Tolga Tekin (1-)

Azim Akbaba – Ozan Çelik (1-)

Yüksel – Mert Denizmen (1-)

Zeynep Yıldız – Selin Hasar (1-)

Fulya – Ayfer Tokatlı (1-)

Vural Atmaca – Hakan Emre Ünal (1-)

Halis – Hüseyin Elmalıpınar (1-)

Kutlucan – Mekin Sezer (1-)

İnan – Eray Kaman (1-)

Burhan – Naşit Özcan (1-)

Talat – Adnan Başar (1-)

Namık – Zeki Ocak (1-)

Gündem

, , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *