Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 136. bölüm HD izle! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak? 11 Mayıs ATV izle!

Bir Zamanlar Çukurova, Tims&B Productions imzalı, ilk bölümü 13 Eylül 2018 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu ve Evren Karabıyık Günaydın’nın yaptığı, senaryosunu Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm ve Selena Çağlayan’ın birlikte kaleme aldıkları Türk yapımı aşk, dram, aksiyon ve tarihi türdeki televizyon dizisi. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 136. bölüm HD izle! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak? 11 Mayıs ATV Bir Zamanlar Çukurova full bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm HD izle!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Perşembe günleri saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kadınların hakkını savunan Züleyha katillerin hedefinde

Çolak’ın işçileri arasındaki huzursuzluğu fark eden Züleyha olaya müdahale etmek isterken Çolak’ın kadın işçilerden birini tokatladığını görünce çılgınca döner. Kadın işçilerin de erkeklerle aynı yevmiyeyi alması için sesini yükselten Züleyha, Çolak’ın tepkisini çeker.

Kadınların eşit haklara kavuşması için mücadeleye karar veren Züleyha, Fikret’in de yardımıyla bir destek sandığı kurar. Çolak tarlalarında çalışacak işçi bulamayınca ortam iyice gerilir. Hakan ise Züleyha’nın içinde bulunduğu çok daha büyük bir tehlikenin farkındadır. Züleyha’nın gizemli bir katilin hedefinde olduğunu öğrenen Hakan, Abdülkadir’le birlikte Züleyha ve çocukları korumak üzere harekete geçer.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA CANLI İZLE!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Züleyha ve Hakan nihayet evleniyor, Çukurova’da yeni düzen kuruluyor

Züleyha ve Hakan’ın nikahına geç kalan Lütfiye’nin Vahap tarafından kaçırıldığı anlaşılır. Lütfiye’nin sağ salim dönmesinin ardından Züleyha ve Hakan nihayet dünya evine girer. Betül tarafından kandırıldığını düşünen Çolak ve Abdülkadir birlikte hareket etmeye karar verirken, Betül ve Şermin çareyi Vahap’a sığınmakta bulur. Züleyha ve Hakan arasında her şey yolunda görünürken, konağa gelen bir telefon ve Hakan’ın tepkisi Züleyha’nın şüphelerinin geri gelmesine neden olur.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCU KADROSU

Ana karakterler

  • Züleyha Yaman (Hilal Altınbilek): İstanbul’da bir terzidir.
  • Hakan Gümüşoğlu (İbrahim Çelikkol): Lojistik bir firmanın sahibidir.
  • Fikret Fekeli/Yaman (Furkan Palalı): Adnan Yaman’ın gayrimeşru oğludur.
  • Lütfiye Duman (Hülya Darcan): Fikret’in teyzesidir.
, , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *