Bir sonraki Mass Effect’in oyun motoru Unreal Engine 5 olacak

Mass Effect oyunu, söylentilere göre Epic’in Unreal Engine‘inde çalışacak. BioWare yapımcısı Brenon Holmes son zamanlarda yardımcı teknik direktör için şirkette açık bir pozisyon hakkında tweet attı ve ideal aday Unreal Engine 4 ve Unreal Engine 5 deneyimine sahip olması gerekiyor.

Holmes, “Gelin, ekibimize katılın ve bir sonraki Mass Effect oyununda bizimle çalışın!” diye yazdı. Bu, Mass Effect oyununun Unreal Engine’in bir formunda çalışacağına dair kesin bir doğrulama yapmaz. Bununla birlikte, bir sonraki Mass Effect’in Unreal Engine’i kullanacağı bildiren ilk kişiler arasında yer alan muhabir Jeff Grubb, bunun gerçekten böyle olduğunu ve özellikle Unreal Engine 5 olduğunu söyledi.

BioWare’den Mac Walters, BioWare’in orijinal üç oyunun “hissini” korumak için Unreal Engine 3’e bağlı kalmayı seçtiğini açıkladı. “Erken saatlerde yaptığımız şeylerden biri, bir tür bağlam belirlemek için, Epic’teki insanlarla konuştuk ve Unreal Engine 4’e getirseydik bu nasıl olurdu? dedik. “Ve bu atlama seviyesinin üçlemenin ne olduğunu, nasıl hissettirdiğini, nasıl oynandığını temelden değiştireceği çok hızlı bir şekilde ortaya koydu.”

Son Dakika Haberleri

, , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *