Berfin Özek, yüzüne kezzap atan eski erkek arkadaşı ile evlendi

15 Ocak 2019’da dershaneden evine gitmeye çalışan Berfin Özek‘in eski erkek arkadaşını tarafından yolu kesilmiş ve yüzüne asit atılmıştı. Özek, yaşanan olayın ardından 13 yıl hapis cezası alan eski erkek arkadaşını affetmiş ve 4 ay onun ailesinin evinde kalmıştı.

“AFFETMEK KESİNLİKLE MÜMKÜN DEĞİL”

Berfin Özek, yıllar sonra bir televizyon kanalında eski sevgilisini affettiği ve şikayetinden vazgeçtiği için çok pişman olduğunu söylemişti. Özek, “Ondan intikam alacağım dedim. Cesaretimi toplayarak aynısını yapmayı düşünüyordum. O zamanlarda aynaya bakamaz haldeydim, insanların yüzüne bakamaz haldeydim ve insanlar bana acıyarak bakıyordu. Çocuklar da benden kaçıyordu. Sanki dipsiz kuyunun dibine düşmüşüm ve çırpınıyordum. Elimi de tutan yoktu. Çok çaresizdim. Affetmek kesinlikle mümkün değil. Çünkü ben annemin acısını ve gözyaşlarını unutamıyorum. Onun üzülmesi benim kahrolmam demek. Benim o zamanlar kaybedecek hiçbir şeyim yoktu.” ifadelerini kullanmıştı.

GÜLEREK POZ VERDİLER

Berfin Özek, 12 Aralık 2021 tarihinde, yüzüne kezzap atan sevgilisi Ozan Çeltik ile evlendi. Ellerinde evlilik cüzdanını alan çift, gülerek poz verdi.

Son Dakika Haberleri

, , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *