Asansördeki tecavüz girişiminin ardından Esenyurt’ta bir iğrenç olay daha! İşinden dönen kadını evine kadar takip etti

Türkiye günlerdir asansördeki tecavüz girişimini konuşurken Esenyurt‘tan bir taciz haberi daha geldi. İşten dönen kadını yaşadığı apartmana kadar dakikalarca takip ederek sözlü tacizde bulunan bir kişi, bina kapısının açılmasını bekleyen kadına, “Beni de içeri alır mısın, ben de gelmek isterim” dedi. Şüpheli, kadının binaya girmesinin ardından koşarak kayıplara karıştı. Yaşanan taciz anları çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

KAPININ AÇILMASINI BEKLERKEN KABUSU YAŞADI

Olay, dün akşam saatlerinde Esenyurt Balıkyolu Mahallesinde yaşandı. İddiaya göre, işten çıkarak evine giden Emine D.’yi, tanımadığı bir şahıs takip etmeye başladı. Hızlı adımlarla yaşadığı apartmana gelen kadın, bina kapısının önünde durarak zile bastı. Kapının açılmasını beklerken korku dolu anlar yaşayan kadının arkasından gelen gözü dönmüş şahıs, “Beni de içeri alır mısın, ben de gelmek isterim” diyerek sözlü tacizde bulundu.

TACİZ ANLARI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Bina kapısının açılması ile kadın hızlıca içeriye girip kapıyı kapatırken, tacizci şahıs koşarak kaçmaya başladı. Mağdur kadın, olayın ardından karakola giderek tacizciden şikayetçi oldu. Polis ekipleri, şahsı yakalamak için çalışma başlattı. Yaşanan o taciz anları ise çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri

, , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *