Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman? Alparslan: Büyük Selçuklu 7. bölüm bugün var mı? Alparslan: Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı yayınlandı

Diziseverlerin merakla beklediği Alparslan: Büyük Selçuklu bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman, Alparslan: Büyük Selçuklu bölüm bugün mü, Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alparslan, oba baskınında annesini öldüren kişinin Kekavmenos olduğunu öğrenince, intikam için harekete geçer. Akça ise, başındaki Karaca derdinden kurtulmak zorundadır. Alparslan’la Kekavmenos arasında yaşananlar, Bizans içinde yeni gerginliklerin tohumunu atar. Yınal’ın tahta çıkma yolunda Kündüri ile yaptığı plan, devlet içinde büyük karışıklıklara yol açarken; Kekavmenos ve Bozan arasındaki kirli ittifak ise, Selçuklu’yu büyük bir çıkmaza sokacaktır. Tüm bunlar yaşanırken; Kekavmenos’un, Akça ve Alpagut’u zor durumda bırakacak hamlesi ne olacak? Alparslan, Kekavmenos’tan almak istediği intikam uğruna dönülmez bir yola girecektir.


Gündem

, , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *